ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2023/24

Zachęcamy do zapoznania się z opisami modułów zajęć oraz do przesyłania zgłoszeń na zajęcia realizowane przez Centrum Edukacji Ekologicznej w drugim półroczu roku szkolnego 2023/24.

Prosimy o zgłaszanie grup wyłącznie przez przesłanie wypełnionych formularzy

Serdecznie zapraszamy  do skorzystania ze specjalnej oferty zajęć edukacyjnych przygotowanej przez Centrum Edukacji Ekologicznej Wielkopolskiego Parku Narodowego na  okres ferii zimowych 2024 roku!

Zajęcia będą się odbywały od poniedziałku do piątku, w terminie od 29 stycznia do 29 lutego 2024 roku!

OFERTA EDUKACYJNA- JESIEŃ 2023

Zachęcamy do zapoznania się z opisami modułów zajęć oraz do przesyłania zgłoszeń na zajęcia realizowane przez Centrum Edukacji Ekologicznej w pierwszym półroczu roku szkolnego 2023/24.

Prosimy o zgłaszanie grup wyłącznie przez przesłanie wypełnionych formularzy, które zostały zamieszczone pod ofertą.

FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE OBOWIĄZUJĄCE W ROKU SZKOLNYM 2023/24

OFERTA EDUKACYJNA – WAKACJE 2023

Centrum Edukacji Ekologicznej Wielkopolskiego Parku Narodowego informuje, że w związku ze zbliżającym się okresem letnich wakacji szkolnych uzupełniło ofertę edukacyjną Parku na rok szkolny 2022/23 o nowe zajęcia, które będą przeprowadzane w tym właśnie okresie.

Zachęcamy do zapoznania się z niżej opisanymi modułami zajęć oraz o przesyłanie zgłoszeń (formularz zgłoszenia grupy został zamieszczony pod grafikami).

OFERTA EDUKACYJNA W SEZONIE WIOSNA-LATO 2023

„PRYWATNE ŻYCIE ŁĄKI” – regulamin konkursu plastycznego realizowanego w ramach zajęć „BĄKI Z ŁĄKI” opisanych na slajdzie/ stronie 17 oferty edukacyjnej.

FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE OBOWIĄZUJĄCE W ROKU SZKOLNYM 2022/23

OFERTA FERIE 2023

Centrum Edukacji Ekologicznej Wielkopolskiego Parku Narodowego informuje, że w związku ze zbliżającymi się zimowymi feriami szkolnymi uzupełniło ofertę edukacyjną na rok szkolny 2022/23 o nowe zajęcia, które będą realizowane w terminach od 31 stycznia do 26 lutego 2023 r.